Dlaczego warto zdecydować się na aparaturę USG marki Samsung?

Posiadanie odpowiedniej aparatury medycznej to podstawa efektywnego funkcjonowania gabinetu lekarskiego, placówki medycznej czy przychodni. Jednym z podstawowych sprzętów jest aparatura USG. Dlaczego warto zdecydować się na ultrasonografy marki Samsung i jak zorganizować ich zakup, aby zaoszczędzić?

Aparatura USG Samsung

Samsung to pionier w zakresie innowacyjności. Często to właśnie ta marka jako pierwsza wychodzi na rynek z nową technologią, której na próżno szukać u konkurencji. Nie inaczej jest w przypadku produkowanej przez nią aparatury USG. Z tego powodu zakup USG marki Samsung nawet po wielu latach od jego premiery to tak naprawdę zakup sprzętu, który nadal niewiele różni się od tych, które dopiero co zostały wypuszczone na rynek. Możemy zetknąć się z nim w wielu placówkach medycznych, a zwłaszcza w tych, które cieszą się dobrą renomą.

Nowe czy używane USG?

Młodzi lekarze i placówki medyczne, które dopiero rozpoczynają działalność, zwykle mierzą się z problemem braku środków finansowych na zakup aparatury medycznej. Doskonałym rozwiązaniem może być wówczas inwestycja w używane ultrasonografy. Warto wziąć pod uwagę, że aparatura USG na przestrzeni lat nie ulega znacznym unowocześnieniom, a wspomniane wcześniej wyprzedzenie technologiczne produktów marki Samsung gwarantuje, że nabywany sprzęt niewiele różni się od tych, które aktualnie są wprowadzane na rynek.

Zakup używanej aparatury USG warto przemyśleć również wtedy, gdy stać nas na nowy. Zdarza się bowiem, że w ofertach dostępny jest sprzęt użytkowany przez krótki czas, a więc praktycznie nowy, a jego cena jest nieporównywalnie niższa. Co więcej, podjęcie współpracy z zaufanym partnerem może znacznie ułatwić start, gdyż otrzymamy kompleksową pomoc we wdrożeniu sprzętu.

Używane ultrasonografy – kupuj ze sprawdzonych źródeł

Najczęstsza obawa związana z nabywaniem używanego USG dotyczy braku gwarancji. Warto jednak wiedzieć, że istnieją podmioty, takie jak Icomed, które oferują swoim klientom gwarancję i opiekę pogwarancyjną. Dzięki temu mamy pewność, że w razie awarii sprzętu, nie zostaniemy z problemem sami. Co więcej – na czas naprawy otrzymamy aparat zastępczy o parametrach zbliżonych do posiadanego. A wszystko to dzieje się błyskawicznie, gdyż każdy klient ma zapewnione stałe wsparcie inżyniera serwisu, z którym bezpośrednio może się kontaktować.

Używane ultrasonografy, które znajdziemy w ofercie Icomed, pochodzą ze sprawdzonego źródła. To w pełni sprawne sprzęty, zakupione od pierwszego właściciela. Na jakie inne udogodnienia możemy liczyć, decydując się na współpracę z tym partnerem?

  • możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem,
  • fachowe doradztwo,
  • elastyczne formy spłaty – zakup na raty, wynajem, pożyczka medyczna lub leasing,
  • dostarczenie sprzętu do siedziby klienta,
  • instalacja i konfiguracja,
  • szkolenie z obsługi sprzętu,
  • możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego USG.

Aparatura USG marki Samsung to dobry wybór jednak, zamiast przepłacać, lepiej postawić na zakup używanego sprzętu od zaufanego partnera, takiego jak Icomed.